Sprawdź ofertę VELUX i zobacz różnice, których nie widać od razu.

Świetne ceny, jeszcze lepsze cechy… nowoczesne produkty dopasowane do Twoich potrzeb.
Stworzone, aby Twoje poddasze było komfortowe przez lata.

Drewniane i drewniano poliuretanowe okna dachowe VELUX

Okna dachowe VELUX występują w dwóch wariantach drewnianych z drewna sosnowego klejonego lub z dodatkową warstwą białego poliuretanu, dzięki czemu idealnie nadają się do pomieszczeń o dużej wilgotności. Dostępne są z uchwytem umieszczonym zarówno u góry, jak i klamką na dole. Wszystkie okna VELUX wyposażone są w pakiety 3-szybowe, które zapewniają doskonałe parametry energooszczędności.

NOWOŚĆ! Nowy górny uchwyt otwierający dla jeszcze większej wygody w codziennym użytkowaniu.

Okna Standard, Standard Plus i Premium

Poznaj bogatą ofertę okien dachowych VELUX wyposażonych w energooszczędny pakiet 3-szybowy dostępny w 3 kategoriach. Okna Standard to najlepsza relacja jakości do ceny, w Standard Plus wchodzą rozwiązania gwarantujące doskonałe widoki oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu, natomiast kategoria Premium to eleganckie wzornictwo nowoczesnych okien połaciowych, automatycznie sterowanych oraz więcej światła i przestrzeni na poddaszu.

Zestawy okien VELUX kombi i kolankowe taniej o 350 zł!

Piękne wnętrze ze słońcem, wspaniałym widokiem i przestrzenią. Łączenie okien w zestawy kombi i zestawy kolankowe daje jeszcze więcej dostępu do naturalnego światła na Twoim poddaszu, zapewniając przy tym świeże powietrze przez cały czas. Zestawy okien VELUX to niemal nieograniczone możliwości zwiększania atrakcyjności Twojej przestrzeni!

Balkon dachowy i okno balkonowe VELUX

Odmień swój dom i otwórz się na świat zewnętrzny otwierając balkon dachowy VELUX. Balkon otwiera się w ciągu kilku sekund, zapewniając więcej przestrzeni, dopływ światła dziennego i świeżego powietrza. Zestaw składa się z okna klapowo-obrotowego, które otwiera się na zewnątrz do kąta 45°, oraz części dolnej, która wysuwa się, tworząc przeszklony balkon z eleganckimi barierkami po bokach zapewniającymi bezpieczeństwo.
Skorzystaj z unikalnego rozwiązania w postaci okna balkonowego umożliwiającego dostęp do otwartej przestrzeni za dachem spadzistym. Po otwarciu okna uzyskasz łatwy dostęp do tarasu poprzez dach.

Okna do dachów płaskich VELUX

Przekształć swój dom, wprowadzając światło dzienne do miejsc, w których wydawało Ci się to niemożliwe. Oferujemy pełną gamę okien do dachów płaskich, w której każdy znajdzie coś dla siebie, od sferycznego czy płaskiego modułu szklanego po tradycyjne kopuły.

Świetliki tunelowe VELUX

Uzyskaj dostęp do światła dziennego w pomieszczeniach, w których montaż okna nie jest możliwy. Dzięki świetlikowi tunelowemu VELUX możesz wpuścić światło dzienne nawet do najciemniejszej części domu. Świetlik przenosi naturalne światło do pomieszczenia na odległość do 6 m. Jest to wygodne rozwiązanie na dzień i noc, zapewniające doświetlenie pomieszczenia od wczesnych godzin porannych oraz światło w nocy dzięki zintegrowanemu zestawowi oświetleniowemu LED.

Produkty instalacyjne VELUX

Oferta kołnierzy i produktów instalacyjnych VELUX sprawia, że montaż okien dachowych jest szybki i bezpieczny oraz zapewnia pełną odporność na warunki pogodowe.

NOWOŚĆ! Kołnierz do ciepłego montażu w wersji 2000 zawiera pod jednym numerem katalogowym wszystkie elementy do prawidłowego montażu okna dachowego (kołnierz uszczelniający, ramę izolacyjną BDX, izolację przeciwwilgociową BFX wraz z rynienką odwadniającą) oraz kołnierz uszczelniający w wersji 1000 (kołnierz uszczelniający, izolację przeciwwilgociową BFX, rynienkę odwadniającą).

Wyłazy dachowe VELUX

Wyłazy dachowe są niezbędne w każdym domu z kominem, aby zapewnić kominiarzom i innym serwisantom łatwy dostęp do dachu w celu wykonywania regularnych kontroli i innych prac. Wybierz odpowiedni wyłaz: jeżeli poddasze jest użytkowe i ogrzewane, wybierz model GXL lub GXU, natomiast gdy jest nieogrzewane i nieużytkowane, wybierz model VLT, GVT lub GVK.

NOWOŚĆ! Wyłaz GXL dostępny w rozmiarze FK06 wyposażony w energooszczędny pakiet 3-szybowy.

Rolety zewnętrzne VELUX

Rolety zewnętrzne VELUX to skuteczna ochrona Twojego poddasza przed niepożądanym światłem, wysoką temperaturą i hałasem, a także sposób na zwiększenie bezpieczeństwa domu. Zmniejszają one: ilość wpadającego ciepła, aż o 94% – chronią przed słońcem latem i pomagają utrzymać ciepło w domku ziemią. Rolety te ograniczają także hałas wywołany opadami atmosferycznymi oraz gwarantują całkowite zaciemnienie.

Rolety wewnętrzne VELUX

Wybierz rolety wewnętrzne VELUX, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad wpadającym światłem – od pełnego zaciemnienia do delikatnego rozproszenia światła. W naszej ofercie znajdziesz m.in. rolety zaciemniające, dekoracyjne, a także plisowane, również we wzorach idealnych do pokoi dziecięcych. Rolety wewnętrze VELUX to rozwiązanie zapewniające komfort na poddaszu na lata!

Wymieniasz okno na nowe lub remontujesz poddasze?

Należymy do programu „RENOVATOR VELUX”! Skontaktuj się z nami, skorzystaj z kompleksowej obsługi i wymień okna dachowe!

Wymiana okien dachowych

Chcesz poznać korzyści wynikające z wymiany okien dachowych na nowe lub dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze okna? Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda proces wymiany okna dachowego? Skorzystaj z naszej pomocy bezpośrednio w Punkcie Handlowym lub dowiedz się więcej na stronie VELUX.

Jak skutecznie dobrać okno? Znajdź odpowiedź!

Wymieniasz okna lub adaptujesz poddasze i zastanawiasz się, jakie okna wybrać? Na stronie VELUX znajdziesz konfigurator produktów, dzięki któremu w kilka chwil odnajdziesz swoje nowe okno. Gdy już dowiesz się, które z okien VELUX jest idealnie dopasowane do Twoich preferencji, odwiedź nasz punkt, a my przygotujemy profesjonalną ofertę.

Wymień okna dachowe na trzyszybowe okna VELUX

Do remontów i wymian w szczególności polecamy okna trzyszybowe drewniano-poliuretanowe VELUX, które nie wymagają konserwacji, co oznacza, że możesz cieszyć się ich trwałością przez długie lata. Zapewnią lepszy komfort cieplny w domu i znacznie niższe rachunki za ogrzewanie.

Zdobądź dofinansowanie na wymianę okien

Jeśli skorzystasz z programu Czyste Powietrze bądź z ulgi termomodernizacyjnej, możesz otrzymać dofinansowanie na wymianę swoich starych okien dachowych na nowe. Dzięki takiemu dofinansowaniu obniżysz koszty remontu, a dodatkowo poprawisz standard energetyczny swojego domu. Wszystkie okna dachowe VELUX z pakietem 3-szybowym spełniają wymagania programu Czyste Powietrze lub mogą zostać odliczone od podatku. Jak skorzystać z programu dowiesz się u nas w Punkcie Handlowym. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

lub zadzwoń — +48 602 772 284 / +48 509 633 194

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

2 + 3 =